setttablasesenicinhaysupfulogqui.xyz

mine very interesting theme. Give..

Category: Classic Rock

Ugglor I Mossen - Goa Gil - Na-Ma-Shi-Va-Ya - Mixed Live In Goa March 99 (Cassette)

9 Reply to “ Ugglor I Mossen - Goa Gil - Na-Ma-Shi-Va-Ya - Mixed Live In Goa March 99 (Cassette) ”

 1. Tojak says:
  Xhemaili thotë se do të tentojë ta ndihmojë sa më shumë Bolognan, por jo me gola. Edhe zyrtarisht, Blerim Xhemaili është rikthyer te Bologna. Mesfushori shqiptar, që përfaqëson Zvicrën, tha se rikthimi në Serie A është vendim personal. Ai premtoi se do ta ndihmojë ekipin, megjithëse nuk premton shumë gola. “Jam i lumtur që gjendem këtu”, u shpreh Xhemaili.
 2. Taumuro says:
  Për fat të mirë, duket se ditët me diell po afrohen. Një ndër produktet e preferuar të mbrëmjeve verore është padyshim highlighter-i i trupit, ose thënë ndryshe kremi me xixa.
 3. Dojinn says:
  KESHILLA ; May 10, ; Mos u shoqëro me pesë kategori njerëzish. Muhamed bin Aliu percjell: Me porositi babai duke me thene: “Mos u shoqero me 5 kategori njerezish, mos bisedo e .
 4. Fekree says:
  Goa Gil Ugglor I Mossen Goa Gil - Na-Ma-Shi-Va-Ya - Mixed Live In Goa March '99 ‎ (5xCass, Mixed, Unofficial).
 5. Gabei says:
  Motseletsele ono o sekaseka dinonofo tse tharo tse di molemo tse Moshe a neng a na le tsone. Le fa re ka tswa re tswa mo madumeding a a farologaneng, rotlhe re ka ithuta mo sekaong sa Moshe.
 6. Kektilar says:
  Listen Kaos - Mos setttablasesenicinhaysupfulogqui.xyzinfo3 on Shkarko Muzik Shqip mp3 falas.
 7. Nekree says:
  Jul 16,  · Mos Ma Perzij Lyrics: Mos mos ma perzi / Se ja kam shum merzi / Ti me syt e zi / Buzet e emla qershi / Qaty n'club jom me quna / E qojna nalt kur vjen e shtuna / .
 8. Malazilkree says:
  Muhamed bin Aliu percjell: Me porositi babai duke me thene: “Mos u shoqero me 5 kategori njerezish, mos bisedo e as mos bej rruge me ta. Mos e shoqero fasikun (mekatarin), sepse ai te shet per nje te ngrene. Mos u shoqero me kopracin, sepse ta ndalon pasurine atehere kur ti ke me shume nevoje.
 9. Fenrizahn says:
  Jun 17,  · Teksti dhe videoklipi i kenges Mos Ma Shemto Lirine nga Gili, Fevzije Berani. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare.3/5(4).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© setttablasesenicinhaysupfulogqui.xyz 2019. Powered by WordPress